Seltskonnamängud

Seltskonnamäng “Unistuste meeskond”

Kui Heeliumipall alustas, teadsin, et tema suurimaks eesmärgiks saab olla vaid inimestele positiivsete emotsioonide ning unustamatute mälestuste pakkumine. Täna on Heeliumipall aga juba seal maal, et lisaks dekoratsioonidele pakume ka koos mängujuhiga hoogsaid seltskonnamänge, meil on mäng igaks ürituseks.

“Unistuste meeskond” on mäng, mida saab enamuse ajast mängida laua tagant püsti tõusmata ja sobib seega ideaalselt sünnipäevade ja tubaste firmapidude korraldamise juurde. Teie saate rahulikult jätkata oma pidusöömat samal ajal kui meie õhtujuht Teie meelt mänguga lahutab. Mängus paneme proovile peorahva tarkused, tähelepanu ja ka oskused. Kaasa saavad lüüa kõik, kes rääkida oskavad, pisematele jääb oluline moraalse toe pakkumise rõõm. Mäng kestab sõltuvalt külaliste arvust 2,5-3h ja lõppeb parima meeskonna väljaselgitamise ja autasustamisega.

Hind 410€ sisaldab õhtujuhti, kes tuleb ca tund enne seltskonnamängu algust kohale. Lisaks tehnikat, millega mäng läbi viia (mikrofon, kõlarid, projektor ja ekraan). Hoogsat seltskonnamängu, millest saavad osa võtta nii suured kui väikesed ning kellelgi ei hakka süües igav. Ning loomulikult palju nalja, naeru ja emotsioone.

Lisaks “Unistuste meeskonna” mängule on meil rollimäng “Mõrvamüsteerium”, mis sobib hästi avaramasse ruumi, kus saab liikuda ning rollidesse sisse elada. Ja suviseks meelelahutuseks pakume “Spiooni akadeemiat”, mis sobib eriti hästi firmapidudele. Mõlema mängu korraldamine 20-le inimesele on 520€, suuremate seltskondade uhul hind kokkuleppel. Kokku saab nendest mängudest osa võtta kuni 75 inimest.

Kui olete planeerinud mängu alguse hilisemaks, aga soovite siiski kohale abilist, kes aitab külalised vastu võtta ja traditsioonilised toimingud (sünnipäevade puhul näiteks pokaalide kokkulöömine jne) läbi viia, lisandub 50€/h. Meie õhtujuht tagab, et kogu pidu sujuks mõnusas tempos ja viperusteta. Teie ei pea oma pead vaevama muuga, kui et oleksite ise rahul ja õnnelik.

Kõik meie mängud on üles ehitatud mängimiseks meeskondadena, mis nõuavad koostööd ja ühiselt mõtlemist. Seega väga hea viis ka omavahel vähem tuttavatel inimestel kiirelt teineteist omaks võtta.

Ärge muretsege, meiega saate omale peo, mis ei unune iial. Kõik on võimalik, võtke meiega ühendust SIIN

Loomulikult pakume ka peokoha õhupallidega dekoreerimist, hind sõltub Teie soovidest.

Toredaid peoelamusi ja peatse kohtumiseni

+372 58205901

Facebook

Heelium ja Õhupallid