Seltskonnamängud ja peokorraldus

Peokorraldus

Peokorraldus

Peokorraldus üldisemalt on lõpuks lisandunud meie teenuste hulka. Nüüdsest pakume ka erinevaid peokorraldusega seotud teenuseid nagu pulmavana, seltskonnamängud, õhtujuht jne. Tuleme oma tehnikaga kohale ja teeme lisaks Teie peo dekoreerimisele ka õhtu elavamaks. Kui soovite, võtame ka pokkerilaua koos muu varustusega kaasa. Teie poolt pidu, meie poolt korraldus 🙂

Õhtujuht

Heeliumipalli alati soliidsed õhtujuhid tõmbavad mistahes peo kiirelt käima. Peokorraldus oma parimas tähenduses.
Õhtujuht Gert tööhoos

Meie professionaalsed õhtujuhid koostavad peokava vastavalt Teie soovile ning seltskonnale. Ka dekoreerimisel on meie õhtujuhid kogenud meistrid ehk mehed kui orkestrid. Täispakett tähendab meie jaoks seda, et aitame Teil peopäeva detailselt planeerida, tuleme enne peo algust kohale, teeme ruumid heeliumiga täidetud õhupallidega ilusaks ja paneme tehnika paika. Ning kui aeg seal maal, siis võtame Teie külalised vastu ja hoiame peo vältel tuju üleval. Teil jääb vaid üle oma pidu nautida ja lasta meil oma tööd teha. Mida enamat saakski ühest peost oodata?

Pulmaisa

Soovite, et Teie elu tähtsaim päev tuleks just selline, nagu alati olete unistanud, kuid ei tea, kas saate sellega hakkama 🙁 Ei ole põhjust muretsemiseks, meie pulmaisa on Teiega kogu korraldusprotsessi vältel kuni pulmapäeva õhtuni välja. Rohkem infot SIIN

Seltskonnamängud

Unustage rutiinsed süldipeod, kuhu tullakse kokku vaid sööma ja jooma. Meil on olemas mängud, mis teevad Teie peost veelgi meeldejäävama sündmuse. Pakume erinevaid põnevaid ja kaasahaaravaid seltskonnamänge. Kõige populaarsemad neist on Unistuste meeskondMõrvamüsteerium, ja Spiooni akadeemia (loe lisa SIIN)

Õhtujuht Olav oma tavapärases lõbusas olemises.

Põnevust jagub mitmeks tunniks ja kaasatud saavad kõik peokülalised, kes selleks soovi avaldavad. Kõrvalolev pilt õhtujuht Olaviga peaosas on tehtud 2017 kevadel Räpinas, kus sai maha peetud väga äge “Unistuste meeskond” mäng. Osalesid nii suured kui väikesed, kõige nooremad alles mõne kuused ja vanemad juba pensionieas. Meie seltskonnamängude eripära ongi see, et kõik on oodatud osalema ja kõik saavad oma panuse anda. Meeleolu oli lõbus ja kõik jäid lõpuks ka väga rahule.

Nii et kui on plaanis üks lahe üritus korraldada, siis võtke meiega julgesti ühendust. Nagu ikka, vajaminevat infot saate kõige paremini läbi meie kontaktivormikiirete küsimuste korral helistage meile +372 58205901. Ka Heeliumipall facebookis oleme endiselt olemas. Kui Te ei ole veel meie fänniks hakanud, siis tehke seda kindlasti, meil oleks selle üle väga hea meel.