Peokorraldus

Peokorraldus

Peokorraldus üldisemalt on lõpuks lisandunud meie teenuste hulka. Nüüdsest pakume ka erinevaid peokorraldusega seotud teenuseid nagu õhtujuht, seltskonnamängud, disko jne. Tuleme oma tehnikaga kohale ja teeme lisaks Teie peo dekoreerimisele ka õhtu elavamaks. Kui soovite, võtame ka pokkerilaua koos muu varustusega kaasa. Vajadusel saame ka pidu korraliku fotokaga jäädvustada. Teie poolt pidu, meie poolt korraldus 🙂

Õhtujuht

Heeliumipalli alati soliidsed õhtujuhid tõmbavad mistahes peo kiirelt käima. Peokorraldus oma parimas tähenduses.
Õhtujuht Gert on ka kõige pädevam jagama infot erinevate peokorraldustega seotud teenuste kohta.

Pakume õhtujuhi teenust nii eesti- kui venekeelsena. Meie professionaalsed õhtujuhid koostavad peokava vastavalt Teie soovile ning seltskonnale. Nagu mainitud, on ka tehnika meil olemas, soovi korral suudab õhtujuht ka mõnusa disko pärast seltskonnamänge läbi viia. Ka dekoreerimisel on meie õhtujuhid kogenud meistrid ehk mehed kui orkestrid. Täispakett tähendab meie jaoks seda, et tuleme enne peo algust kohale, teeme ruumid heeliumiga täidetud õhupallidega ilusaks ja paneme tehnika paika. Ning kui aeg seal maal, siis võtame Teie külalised vastu, hoiame peo vältel tuju üleval ning lõpuks teeme ka korraliku disko. Mida enamat saakski ühest peost oodata?

Seltskonnamängud

Unustage rutiinsed süldipeod, kuhu tullakse kokku vaid sööma ja jooma. Meil on olemas mängud, mis teevad Teie peost veelgi meeldejäävama sündmuse. Pakume erinevaid põnevaid ja kaasahaaravaid seltskonnamänge. Kõige populaarsemad neist on Mõrvamüsteerium, Dream Team ja Spiooni akadeemia.

Õhtujuht Olav oma tavapärases lõbusas olemises.

Põnevust jagub mitmeks tunniks ja kaasatud saavad kõik peokülalised, kes selleks soovi avaldavad. Kõrvalolev pilt õhtujuht Olaviga peaosas on tehtud 2017 kevadel Räpinas, kus sai maha peetud väga äge Dream Team mäng. Osalesid nii suured kui väikesed, kõige nooremad alles mõne kuused ja vanemad juba pensionieas. Meie seltskonnamängude eripära ongi see, et kõik on oodatud osalema ja kõik saavad oma panuse anda. Meeleolu oli lõbus ja kõik jäid lõpuks ka väga rahule.

Nii et kui on plaanis üks lahe üritus korraldada, siis võtke meiega julgesti ühendust. Nagu ikka, vajaminevat infot saate kõige paremini läbi meie kontaktivormikiirete küsimuste korral helistage meile +372 58205901. Ka Heeliumipall facebookis oleme endiselt olemas. Kui Te ei ole veel meie fänniks hakanud, siis tehke seda kindlasti, meil oleks selle üle väga hea meel.

Hinnad ja muu info meie blogis Peokorraldus ja õhtujuhtimine